Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ
