Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: Archive
se: Vuorká

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
