Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Contact
sl: Kontakt

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Block body
sl: Telo bloka

en: About
sl: O modulu

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
