Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Archive
sr: Архива

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
