Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Site slogan
te: సైటు నినాదం

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
