Responsive blog theme installation profile (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Contact
eo: Kontakto

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Features
eo: Ecoj

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
