Responsive blog theme installation profile (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.
