Responsive blog theme installation profile (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
