Responsive blog theme installation profile (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Contact
kk: Контакттау

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
