Responsive blog theme installation profile (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Contact
bg: Контакт

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Block body
bg: Съдържание на блока

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Main menu
bg: Основно меню
