Responsive blog theme installation profile (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Block body
mn: Хавтангийн их бие

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
