Responsive blog theme installation profile (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Contact
mr: संपर्क

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Basic page
mr: साधे पान
