Responsive blog theme installation profile (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Image
si: රූපය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
