Responsive blog theme installation profile (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Category
sq: Kategoria

en: Contact
sq: Kontakti

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Block body
sq: Trupi i bllokut

en: About
sq: Informacione

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
