Responsive blog theme installation profile (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Contact
af: Kontak

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Block body
af: Blokteks

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Main menu
af: Hoofkieslys
