Responsive blog theme installation profile (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Contact
ast: Contautu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
