Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Archive
ca: Arxiva

en: Contact
ca: Contacte

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Block body
ca: Cos del bloc

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: About
ca: Detalls

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Main menu
ca: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.
