Responsive blog theme installation profile (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Block body
dz: ལེབ་དུམ་མ་གཟུགས།
