Responsive blog theme installation profile (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Archive
et: Arhiiv

en: Contact
et: Kontakt

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Features
et: Omadused

en: Block body
et: Ploki sisu

en: About
et: Programmist

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.
