Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Archive
he: ארכיון

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Features
he: פיצ'רים

en: Block body
he: תוכן התיבה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: About
he: אודות

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .
