Responsive Image (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Node
cs: Uzly

en: Image file
cs: Soubor obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
