Responsive Image (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Node
da: Indholdselement

en: Image file
da: Billedfil

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: File Entity
da: Fil-entity

en: Responsive image
da: Responsivt billede

en: Responsive Image
da: Responsivt billede
