Responsive Image (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Node
et: Postitus

en: Image file
et: Pildifail

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Responsive Image
et: Kohanduv pilt
