Responsive Image (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image
fi: Responsiivinen kuva

en: Responsive Image
fi: Responsiivinen kuva
