Responsive Image (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: Image file
fr: Fichier image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien

en: File Entity
fr: Entité de fichier

en: Responsive image
fr: Image adaptative
