Responsive Image (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Node
gl: Nodo

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
