Responsive Image (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Responsive image
id: Gambar yang responsif

en: Responsive Image
id: Gambar Responsif
