Responsive Image (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Node
lv: Mezgls

en: Image file
lv: Attēla fails

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls
