Responsive Image (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Node
pl: Węzeł

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Responsive image
pl: Responsywny obraz

en: Responsive Image
pl: Responsywny Obraz
