Responsive Image (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Node
sv: Nod

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Responsive image
sv: Responsiv bild
