Responsive Image (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: Image file
uk: Файл зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Responsive image
uk: Адаптивне зображення

en: Responsive Image
uk: Адаптивне зображення
