Responsive Image (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva

en: Responsive Image
ca: Imatge responsiva
