Responsive Image (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Node
de: Beitrag

en: Image file
de: Bilddatei

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Nothing
de: Nichts

en: Responsive image
de: Responsives Bild

en: Responsive Image
de: Responsives Bild
