Responsive Image (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Node
el: Κόμβος

en: Image file
el: Αρχείο εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
