Responsive Image (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Node
es: Nodo

en: Image file
es: Archivo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Nothing
es: Nada

en: Responsive image
es: Imagen adaptable

en: Responsive Image
es: Imágenes adaptables
