Responsive Image (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Node
hu: Tartalom

en: Image file
hu: Képfájl

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép
