Responsive Image (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Node
it: Nodo

en: Image file
it: File immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Nothing
it: Niente

en: File Entity
it: Entità file

en: Responsive image
it: Immagine responsive

en: Responsive Image
it: Immagine responsive
