Responsive Image (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Node
ja: ノード

en: Image file
ja: 画像ファイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Responsive image
ja: レスポンシブ画像

en: Responsive Image
ja: レスポンシブ画像
