Responsive Image (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image file
pt: Ficheiro de imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Nothing
pt: Nada

en: Responsive image
pt: Imagem responsiva
