Responsive Image (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Node
ro: Nod

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Responsive image
ro: Imagine adaptivă

en: Responsive Image
ro: Imagine adaptivă
