Responsive Image (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Node
ru: Материал

en: Image file
ru: Файл изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive image
ru: Адаптивное изображение

en: Responsive Image
ru: Адаптивное изображение
