Responsive Image (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Node
tr: Düğüm

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive image
tr: Duyarlı görsel

en: Responsive Image
tr: Duyarlı Görsel
