Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Warning
be: Увага

en: pixels
be: пікселі

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
