Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Warning
ca: Avís

en: pixels
ca: píxels

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva
