Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
