Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: Warning
es: Advertencia

en: pixels
es: píxeles

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Linked to file
es: Vinculado a archivo

en: Nothing
es: Nada

en: Responsive image
es: Imagen adaptable

en: Responsive Images
es: Imágenes adaptables
