Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Warning
he: אזהרה

en: pixels
he: פיקסלים

en: Nothing
he: ללא
