Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Warning
hr: Upozorenje

en: pixels
hr: piksela

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
