Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: pixels
hu: képpont

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép

en: Responsive Images
hu: Alkalmazkodó képek
