Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Warning
ja: 警告

en: pixels
ja: ピクセル

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Responsive image
ja: レスポンシブ画像
